Transmetuar më 23-11-2022, 12:45

Tiranë- Ngjarja ndodhi në një nga rrugët e Tiranës.

Një qytetar, i cili po ecte në punë të tij në trotuar mes shiut, është goditur befas nga një mjet fuoristradë që po lëvizte me shpejtësi tepër të lartë.

Video që do të shikoni më poshtë është tepër e rëndë.

Nga pamjet dallohet se si fuoristrada tip BMW X5 vjen me shpejtësi dhe përplas pas murit kalimtarin.

Aksidenti i rëndë ndodhi në rrugën “Ali Visha” pranë shkollës “Osman Myderizi”. Ende nu dihet gjendja shëndetësore e qytetarit.

Video nga joq: