Transmetuar më 18-11-2022, 13:30

Këngëtarja Melinda Ademi ka marrë vëmendjen e publikut që në debutimin e saj të parë në muzikë. Bukuroshja është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku së fundmi ka bërë një postim që i ka habitur fansat e saj të shumtë.

Në pamjet në fjalë, Melinda shfaqet me pranga në duar, e shoqëruar me dy gardiane teksa e dërgojnë prapa grilave.

Por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar, pasi ajo duket se është pjesë nga klipi i ardhshëm që do të publikoj këngëtarja.

Tashmë është bërë e njohur strategjia e këngëtarëve që para publikimit të një bashkëpunimi të ngrenë dyshime për një lidhje duke ‘ngacmuar’ me mesazhe pikante. Të njëjtën strategji duket se kanë përdorur edhe Melinda Ademi dhe Finem, emri i vërtetë i të cilit është Klejdi Dogjani.

E gjitha filloi pak ditë më parë kur reperja postoi disa foto në Instagrma dhe në seksionin e komenteve u vunë re komentet mes saj dhe Finemit që dukeshin si disa mesazhe të ëmbla dashurie.

“Coco Chaneli,”-shkruante Finem poshtë fotove të Melindës që kjo e fundit i kishte shoqëruar me mbishkrimin “”I love you” me m’thon”.

“Ta bëj jetën pikante,”-replikoi këngëtarja. Kaq mjaftoi që kudo të flitej për një histori dashurie mes tyre. Gjithsesi, e vërteta është ndryshe dhe pas këtyre komenteve fshihet vetëm një bashkëpunim. Lajmin e kanë konfirmuar vetë artistët të cilët kanë ndarë në rrjetet sociale foto nga xhirimet e videoklipit.