Transmetuar më 16-11-2022, 18:16

TIRANË- Personi që po shikoni në foto është pedofili Astrit Terolli që përdhunoi 12-vjeçaren në Tiranë.

Ai është vënë në pranga pasi ekspertiza ka vërtetuar përdhunimin e të miturës në kryeqytet.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtëpinë e vajzës.

Terolli ka shkuar aty për të takuar shokun e tij, që është njëkohësisht dhe babai i vajzës.

Por, në banesë ka gjetur vetëm 12-vjeçaren, të cilën e ka përdhunuar.