Transmetuar më 16-11-2022, 16:33

Reperi Blueface është arrestuar dhe akuzuar për tentativë vrasje. Blueface, emri i vërtetë i të cilit është Johnathan Porter, u arrestua në Hughes Center Drive për një incident që ndodhi më 8 tetor, tha Departamenti i Policisë Metropolitane të Las Vegas në një njoftim të martën.

Videoja e siguruar nga TMZ tregon momentin kur oficerët e policisë arrestuan reperin teksa ai ishte ulur në një stol duke parë telefonin e tij.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd