Transmetuar më 14-11-2022, 22:06

Tiranë- Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foton e fundit të shtatzënisë, të shkrepur 10 ditë para se e bija, Marget, të vinte në jetë.

Fotoja është shumë artistike dhe si asnjëherë më parë moderatorja shfaqet nudo dhe me barkun e rrumbullakosur.

“Sot një vit më parë u realizua kjo foto. Pas 10 ditësh solla në jetë dritën e syve të mi. Marget”, ka shkruar Marina krahas fotos.