Transmetuar më 14-11-2022, 09:40

Horoskopi i Dashit Paolo Fox:

Qiell interesant për dashurinë, këtë të martë 15 keni vërtet një entuziazëm të madh që do t’ju ndihmojë të gjeni gjuhën e përbashkët me partnerin/en. Lajme të reja po vijnë në planin profesional.

Horoskopi i Paolo Fox Demi:

Kohët e fundit dashuria duket sikur është venitur, sikur ka kaluar në plan të dytë, ka çështje ekonomike për t’u zgjidhur. Në punë, megjithatë, gjërat duken më mirë, një situatë do të zhbllokohet shumë shpejt.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Lajm interesant për ndjenjat, nëse doni të nisni një lidhje të re, thjesht hidhni sytë përreth jush! Në punë keni intuitë të mira, yjet favorizojnë profesionistët e lirë.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox:

Qiell interesant për dashuritë e reja, nëse jeni edhe ju mes tyre, kërkimi do të dalë me sukses. Në punë, nga ana tjetër, kushtojini vëmendje mosmarrëveshjeve me shefat dhe eprorë të tjerë.

Horoskopi i Paolo Fox Luani:

Në dashuri, gjërat nuk duken mirë, jeni zhytur në mendime dhe dyshime. Ndaj, nëse ka diçka që nuk shkon, është gjithmonë mirë të flasësh. Në punë, nga ana tjetër, një kërkesë e juaja do të pranohet.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox:

Këtë të martë 15, humori është i luhatshëm, ju ndjeheni të zhytur në halle, por mos i zbrazni zhgënjimet mbi partnerin/en tuaj. Në punë keni shumë për të bërë, por kënaqësitë nuk do të vonojnë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja:

Emocione të forta vijnë në zemrat e vetmuara! Në punë, ky zodiak favorizon së tepërmi krijuesit dhe profesionistët e lirë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi:

Një qiell që kthehet pozitivisht në shenjën tuaj për të dhënë emocione të forta, ndaj, nëse jeni beqar mos u mbyllni në shtëpi, do të ishte një turp i vërtetë. Në punë, mund të mbyllni një marrëveshje gjatë ditëve në vijim.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox:

Yjet janë intriguese për ndjenjat, nëse jeni të interesuar për një person mos hezitoni të dilni ballas. Nga ana tjetër në punë janë të mundshme mosmarrëveshjet me shefat, ndaj bëni kujdes.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox:

Yjet janë në favorin e të lindurit të shenjës tuaj dhe u japin më shumë qetësi sidomos çifteve që kanë përjetuar një krizë së fundmi. Një lajm interesant vjen në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Në dashuri përpiquni të tregoheni më tolerantë, kohët e fundit po xhironi në vend aq sa edhe po zhyteni në marrëzira. Lodhja në punë ndihet, por kjo nuk do të thotë të sillni humorin e keq në çift.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox:

Vërtet një qiell i çmuar për dashurinë! Më në fund mund të biesh sërish në dashuri. Yje të favorshëm edhe për punën, disa siklete do të fashiten së shpejti.

/noa.al

https://noa.al/lajmi/2022/11/2355124.html

https://noa.al/lajmi/2022/11/2352805.html

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd