Transmetuar më 08-11-2022, 06:08

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Për shkak të kundërshtimit që krijohet nga pozicioni i Venusit në shenjën tuaj, sot në frontin sentimental ka pak stuhi, ndaj më mirë të jeni të kujdesshëm. Ka edhe pak tension në punë, distancohuni nga ata që nuk pajtohen për shumë gjëra me ju.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Në dashuri, nëse ka pasur konflikte që nga sonte do të jetë e mundur të rikuperoheni. Në punë, sakaq, është koha për të ecur përpara dhe për të luajtur kartar tuaja.

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: Sot përpiquni të jeni me personin që doni dhe bëni kujdes të mos e mbani këmbën në dy këpucë. Në punë, mos e kompromentoni një projekt duke u shprehur me pakënaqësi të pajustifikuar, mendoni pozitivisht!

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Në dashuri mund të ndodhin probleme të vogla me Dashin, Bricjapin dhe Peshoren. Në punë, megjithatë, sidomos në periudhën e fundit, keni shumë gjëra për të bërë.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Lodhja ndihet, rikuperimi do të vijë, por nga dita e 12-të e këtij nëntori. Nga pikëpamja e punës është e mundur që në këtë kohë të filloni një rishikim total të aktiviteteve tuaja.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Një periudhë disi e vrullshme për ndjenjat, emocionet më në fund kthehen për t’u ndjerë fort. Në punë, projektet e reja janë vënë në vijë, ka shpresa!

Horoskopi Peshorja Paolo Fox: Në dashuri tregohuni më tolerantë dhe mos kërkoni gjilpërën në kashtë! Në punë jeni të lodhur, por në fund nuk do mungojnë kënaqësitë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Sot qëndroni larg polemikave të panevojshme, Hëna që ndodhet në kah kundërt ju sjell në vëmendje që të bëni kujdes. Në punë këto ditë do të keni mundësi të merreni me disa çështje, mesa duket ende pezull.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Moment risi për ndjenjat, nuk e përjashtoj mundësinë e lidhjeve të reja. Në punë, përpiquni të ndiqni qëllimet tuaja pa shkaktuar polemika të panevojshme.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: I bukur ky qiell për ndjenjat, Hëna ndodhet në aspekt të mirë dhe garanton emocione dërrmuese. Në punë, njerëzit që kanë një aktivitet të pavarur do të mund të fitojnë diçka më shumë!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri kohët e fundit ka disa shqetësime të vogla dhe ankthe të shumta. Në punë, nga ana tjetër, kushtojini vëmendje shpërqendrimeve që ju kanë përfshirë, përpiquni të qëndroni të fokusuar.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Dritë jeshile për ndjenjat, takimet e sotme kanë padyshim një avantazh! Në punë, edhe nëse duhet të kaloni teste në fund, ju do të ishit fituesi. /noa.al

Horoskopi Nëntor 2022, Paolo Fox: parashikimet për të 12 shenjat e zodiakut

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 7 deri më 13 nëntor 2022: parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut