Transmetuar më 07-11-2022, 21:31

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero ka bërë një reagim së fundmi pas një pyetjeje që mori nga “Prive”.

Cilën ndarje e përjetoi më lehtë, të parën apo të dytën?

Por si u përgjigj Blero?

“Janë të ndryshme”, tha ai duke mos e zgjatur më tej.

Më tej, ai tha se është beqar, po shijon jetën dhe është i hapur për mundësi të reja.

Blero më herët bëri një reagim të gjatë në Instagram ku konfirmoi ndarjen nga Afrona.

Një pjesë nga postimi i gjatë i Bleros:

“Unë dhe Afrona i kemi dhënë fund martesës sonë 2-vjeçare në maj të këtij viti. Arsyet janë tërësisht personale dhe që na përkasin vetëm neve. Nuk ka pasur asnjë moment hapësirë për interpretim, keqinterpretim apo përdorim të imagjinatës. Pra, miq e dashamirës, lidhja jonë ka përfunduar, ndaj situata është e rënduar ashtu siç është, madje edhe pa e kthyer në pjesë të debatit publik. Unë po ju drejtohem me një kërkesë për herë të parë dhe të fundit, me shpresë që do të hasë në mirëkuptimin tuaj- ta lënë ashtu siç është këtë pjesë të jetës sime dhe të mos merremi më gjatë me të. Ky vendim i cili na përkiste vetëm mua dhe Afronës, ndaj dhe dëshiroj që ta mbajmë të tillë. Do ta vlerësoj shumë nëse do të më mirëkuptoni, meqenëse kjo vërtetë do të jetë hera e fundit kur unë do të ju adresohem për këtë çështje. Faleminderit nga zemra për kohë. I juaji, Blero”.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd