Transmetuar më 31-10-2022, 20:55

Në det, me një palë breçka dhe asgjë tjetër në trup.

Enca ka shokuar ndjekësit në Instagram duke pozuar lakuriq në mes të detit pasditen e sotme.

Foto që shihni në galeri, tregojnë Encën me gishtat e duarve që medemek "përpiqen"të mbulojnë gjinitë e bëshëm të këngëtares që numëron gati 2 milionë e gjysmë ndjekës në Instagram.