Transmetuar më 27-10-2022, 17:40

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Ditë rikuperimi kjo e premte 28, Hëna është në aspekt të mirë. Vetëm ata që kanë frikë nga dashuria, lidhjet, ndihen dhe janë të bllokuar. Ka diçka për të menduar edhe në punë.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Duket se diçka nuk shkon me dashurinë, kujdes nëse ka pasur një ndarje. Roli juaj në punë po ndryshon.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Tani është koha të përjetoni ndjenja të veçanta dhe këshilla më e mirë është për të mos dëgjuar dhe ndjekur nervozizmin. Më mirë të mos bëni shumë sforco në punë.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Kthimi në të kaluarën e vjetër në dashuri mund të jetë i gabuar. Përqendrimi është i dobët në punë.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Marrëdhëniet e shkëlqyera janë aty dhe nuk mund t’u mbyllni dyert vetëm e vetëm se ndonjë planet është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mund të debatoni me eprorin, ndaj ju mbetet të qëndroni të qetë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Dita e premte i nënshtrohet një momenti stresi të tepruar në marrëdhënie. Komplikime ka edhe në punë. Në këtë pikë, zgjidhja qëndron tek elokuenca juaj.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Provokimet në dashuri nuk duhen pranuar, mos filloni të angazhoheni në zënka të kota. Kjo periudhë duket se është e favorshme në punë.

Horoskopi i Akrepit nga Paolo Fox: Nuk ka vend për histori dashurie të kota, tani dëshironi të keni vetëm njerëz të vërtetë në krah. Në aspektin profesional, unë ende besoj se nuk është koha e duhur për të nisur eksperimente të kota në punë.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Nëse shpresoni që personi që doni, të thotë po, atëherë mund të bëni një kërkesë të re ndaj tij/saj, edhe këtë të premte. Ditë interesante për të bërë propozime edhe në punë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Nëse një histori është në krizë, mund të provoni të përpiqeni për një rikuperim. Nëse duhet të bëni takime pune, kjo e premte 28 është dita e duhur.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Mos u përfshini nëse nuk ia vlen, nëse një person nuk ju bind, atëherë është e kotë të humbni kohë. Energjitë e punës janë të luhatshme.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Një histori e rëndësishme dashurie mund të ndryshojë jetën tuaj. Në aspektin e punës, ekziston një zgjedhje për t’u përballur, madje edhe një ndryshim jete nëse është e nevojshme. /noa.al