Transmetuar më 25-10-2022, 17:43

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Këtë të mërkurë dhe të nesërmen e enjte, pak maturi nuk është gjë e keqe. Me Akrepin mund të lindin probleme në dashuri. Situata në spektrin e punës sjell diçka të mirë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Ka konfuzion në ajër, për një deklaratë të thënë keq ndaj ka rrezik për një sherr të kotë. Jeta ju shtyn të krijoni përvoja të reja edhe në nivel pune.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Ditët në vijim janë interesante, ka edhe një ngarkesë të mirë sensualiteti. Në nivel biznesi, është më mirë nëse e shqyrtoni mirë situatën.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Këtë të mërkurë jeni më energjikë. Përfitoni nga ky moment në dashuri. Investimet dhe manovrat financiare duhet të kryhen vetëm me këshillën e një eksperti.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Ka ditë që duhet të distancoheni nga gjithçka. Kjo e mërkurë 26 është një nga ato ditë. Humori juaj është i paqëndrueshëm edhe në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Nëse marrëdhënia juaj në çift nuk po shkon mirë, kjo periudhë mund të përdoret për të kuptuar se cilat janë arsyet e trazirave të caktuara. Ata që gjenden në një aktivitet sipërmarrës duan të ndryshojnë vendin e punës.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Kjo e mërkurë është një ditë interesante,  ndërsa një tjetër moment i favorshëm për dashurinë do të jetë dita e premte. Pak axhitim në punë, por është normale kur keni shumë ide të mira.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Edhe pas një ndarjeje do të jetë e mundur të përjetoni diçka të mirë. Keni një kapacitet të madh për veprim në punë.

Horoskopi i Shigjetarit Paul Fox: Situata është pozitive në dashuri dhe Hëna është në favor të shenjës tuaj. Nëse jeni në krizë, mos mendoni për të kaluarën, por shikoni të ardhmen edhe në punë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Keni mundësi të shkëlqyera për të gjetur dashurinë, sigurisht që gjërat kanë ndryshuar që nga fillimi i muajit. Në punë dëshironi të ndryshoni gjithçka.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Kjo e mërkurë 26 është një ditë paksa e çuditshme, duket se gjithçka po shkon keq ndaj bëni kujdes për të mos krijuar tensione të panevojshme në dashuri. Ditë e lodhshme edhe në punë.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Një fazë interesante është rikthyer në sferën e dashurisë, ju rekomandoj atyre që janë vetëm të rikthehen në lojë. Në punë duket se duhen energji të mëdha e të forta. /noa.al