Transmetuar më 17-10-2022, 14:12

Tiranë- Aksident në autostradën Tiranë- Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pranë mbikalimit të Rinasit.

Siç shihet nga fotot e siguruara ekskluzivisht nga noa.al, një mjet tip Toyota, është goditur nga pas.

nuk raportohet për dëmtime në njerëz, por dëmet materiale janë të dukshme.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila noprmalizoi trafikun dhe administroi provat në vendin e ngjarjes për të p♪7rcaktuar shkaqet e aksidentit.