Transmetuar më 17-10-2022, 12:45

Një 28-vjeçare i është kundër-përgjigjur njerëzve në internet që kritikojnë martesën e saj me diferencë të madhe moshe.

Leila Griffin nuk është e shqetësuar që burri i saj milioner Bruce është 25 vjet më i madh se ajo. 28-vjeçarja, nga Enfield në veri të Londrës, u takua me sipërmarrësin 53-vjeçar tetorin e kaluar pasi u njoh me të në internet.

Brenda një viti, ai bleu një shtëpi 1 Milion $ së bashku dhe u martua me të. Edhe pse njerëzit e ngatërrojnë Bruce-in për gjyshin e saj, Leila këmbëngul se i shoqi është ‘një hamshor’.

“Ai është i dashuri më i mirë që kam pasur ndonjëherë. Nëse do të bënim seks dhe unë do t’i kisha sytë të lidhur, do thoja se ai është 21, jo 53”,-deklaroi ajo.

Ai i ka blerë asaj një Audi SQ8 me vlerë 83.000£, dhe ka në pronësi disa makina të shtrenjta, raporton Daily Star.