Transmetuar më 14-10-2022, 23:38

Tuna dhe Orinda Huta janë takuar së fundmi në një event ku kanë qenë të dyja të ftuara. Gjatë darkës, dyshja kanë biseduar dhe për fëmijët e tyre.

Tuna ka publikuar një foto në Instastory dhe me shaka ka shkruar se do ta marrë vajzën e Orindës, Atarën si nuse për të birin, Zenin.

“Atara për Zenin, u kry bac”, ka shkruar ajo krahas fotos.