Transmetuar më 13-10-2022, 07:33

Fier- Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në Fier.

Makina tip furgon është shkrumbuar totalisht.

Nuk dihet nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksidental.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes. (noa.al/M.D)

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd