Transmetuar më 05-10-2022, 02:49

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Ka pak tension në dashuri, Venusi është në dizavantazh, por nga data 23 do të jetë në anën tuaj. Në punë, projektet po shkojnë mirë: vazhdoni kështu!

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Ka pak turbullira në ajër, Hëna është disonante në dashuri, ndaj duhet të qëndroni të qetë. Në punë jeni pak të stresuar dhe keni vërtet shumë angazhime për tu marrë!

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Situata sentimentale po përmirësohet, një person ju intereson dhe qielli është premtues. Në punë jeni pak të lodhur dhe të stresuar: jeni nervozë, keni shumë angazhime, por së shpejti do të arrini të shihni rezultatet!

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri duhet të qëndroni të qetë sepse së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme në funksion të së ardhmes. Në punë, gjithçka varet nga ju dhe vullneti juaj: Jupiteri, megjithatë, është kundër në shenjën tuaj prandaj kini kujdes nga telashet!

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Hëna është në dizavantazh, ndaj në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë kreativiteti nuk mungon, por kujdes sepse nga data 23 e këtij muaji mund të ketë ndërlikime!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Situata sentimentale është e mirë, por përpiquni t’i zgjidhni disa gjëra që po debatoni. Në punë, mos u besoni të gjithëve: dëgjoni ndjenjat tuaja, nuk e keni gabim!

Horoskopi i Peshores së Paolo Fox: Hëna është në anën tuaj, Venusi dhe Marsi janë në aspekt interesant, ndaj lëreni veten të shkoni pas pasionit. Në punë nuk mund të prisni gjithçka menjëherë. Dhe nga të gjithë. Duhet të ndiqni prioritetet tuaja!

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Në dashuri, duhet të përpiqeni të mbani larg polemikat. Në punë propozimet e vogla janë gati të mbërrijnë, por duhet të vlerësoni me kujdes bashkëpunimet e reja!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Zodiaku premton gjëra të mira në dashuri, takimet janë të favorizuara dhe do të jenë të rëndësishme për të ardhmen. Në punë situata astrologjike është e mirë. Por ju dëshironi të keni një shkëputje!

Horoskopi i Bricjapit nga Paolo Fox: Jeni pak të pavendosur në dashuri, por nga data 23 do t’i keni më në fund idetë e qarta. Në punë ka ca pakënaqësi dhe tension me kolegët!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Hëna është në shenjën tuaj, por kini kujdes nga diskutimet me partnerin/en. Në punë, projektet e reja janë të mira, por do t’ju duhet të bëni zgjedhje në funksion të së ardhmes!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Ka pak tension në ajër në lidhje me dashurinë. Në punë, megjithatë, duhet të përpiqeni të planifikoni gjithçka në mënyrën më të mirë të mundshme, në funksion të javëve në vijim. Sidomos java e ardhshme do të jetë e rëndësishme (dhe jo pak). /noa.al