Transmetuar më 02-10-2022, 21:28

Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, mirëpo paparacët zbuluan para disa muajsh lidhjen e saj të dashurisë.

Vetëm pak kohë më parë në rrjet qarkulloi një video e reperes duke u puthur me agjentin milioner të futbollistëve të famshëm, Giovanni Santoro.

Megjithatë, kjo histori dashurie nuk ka zgjatur shumë. Duket se dyshja janë ndarë pasi ato nuk janë parë më bashkë si dhe nuk ndiqen më as në rrjete sociale.