Transmetuar më 01-10-2022, 22:16

TIRANË- Blogerja e moderatorja Armina Mevlani ka ndarë me ndjekësite saj në rrjetet scoaile detajer nga marrëdhënia që ka ma fëmijët e Shkëlzen Berishës, me të cilin kurorëzoi 10 vite dashuri një javë më parë.

E pyetur nëse fëmijët e djalit të kryedemokratit Sali Berisha ndodheshin në dasmë, Mevlani i përgjigjet pozitivsht, duke shtuar se me ta ka një marrëdhënie shumë të mirë.

“Sigurisht që po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne,”- përgjigjet Armina.

Shkëlzen Berisha është babai i dy fëmijëve, Medina dhe Lajdoni, nga martesa e tij e pare me Sadije Berishën.