Transmetuar më 01-10-2022, 21:19

Arbër Hajdari dhe Vlera Devolli do të kurorëzojnë sot dashurinë e tyre në martesë. Mbrëmjen e djeshme e djeshme është mbajtur ceremonia e parë e martesës në qytetin e nuses, në Pejë.

Një ndër të ftuarat ka qenë Lori Hoxha, e cila ka shoqëri të ngushtë me Vlerën. Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shihet e kuruar deri në detaje.

Lori kishte veshur një fustan të zi me doreza me gurë, ndërsa flokët e lëshuar.