Transmetuar më 30-09-2022, 16:17

Kolonjë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme, në Leskovik, në vendin e quajtur “Ish-vreshtat”.

Një 70-vjeçar ka gjetur vdekjen.

Shtetasi S. T, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga pema dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. (noa.al/M.D)