Transmetuar më 29-09-2022, 18:21

Britney Spears vijon të shokojë fansat me postimet e çuditshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ylli i popit ka shpërndarë një video ku shfaqet duke kërcyer, por në një moment ajo duket sikur po mbyt veten, teksa vendos duart rreth qafës së saj dhe e shtrëngon fort.

Spears i mbajti sytë mbyllur në kamera ndërsa trupi i saj ra përreth, ndërsa bie në sy dhe mbishkrimi i vendosur tek video.

"Unë dhe Maui!!! 6 ditë më parë isha në pyllin e shiut atje… vetëm duke folur me Nënën Natyrë!!! Të gjitha foshnjat në pishinën në Maui kishin gjuhën jashtë!!! Nuk jam e sigurt se për çfarë bëhet fjalë, por mendoj se kjo është gjëja ime e re!!! Pss, ju djema duhet të dilni vërtet këtu dhe të flisni me të!!! AJO ESHTE VËRTETË E MIRË!!!!"- shkroi ajo.

Fansat mbetën thjesht të shqetësuar për yllin, me një person që shkroi: "Ndjej se ajo ka nevojë për më shumë ndihmë se kurrë. Diçka duket ende jashtë me të."

Një tjetër shkroi: "Ajo e mbyti veten si një lëvizje kërcimi. Kjo ishte e çuditshme edhe për të."