Transmetuar më 27-09-2022, 22:55

TIRANË- Ditën e dielë, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan martesën e tyre pas shumë vitesh. Dasma e tyre ishte si një festë spektakolare e cila u mbajt në periferi të Tiranës.

Çifti kishin ftuar më shumë se 300 persona, ku mes tyre kanë spikatur personazhe të njohur nga politika, ekrani dhe muzika.

Ajo që tërhoqi vëmendje ishte padyshim nusja, e cila kishte zgjedhur plot tre fustane. E thjeshtë dhe me një sharm që e karakterizon, Armina shkëlqeu në krahët e Zenit.

Së fundmi, Shkëlzen Berisha ka ndarë disa foto të dasmës cilat nuk janë publikuar më parë në rrjetet sociale. Ata shihen shumë të lumtur dhe duken që kanë një kimi të fortë mes njëri-tjetrit.