Transmetuar më 22-09-2022, 23:31

Luana Vjollca po rikthehet në ekran pas një pauze televizive me një emision të ri nën logon e TV Klan. Lajmin e ka konfirmuar vetë Luana, e cila sot ka publikuar një video të shkurtër, që ka hedhur dyshimet se bëhet fjalë për një emision dashurie.

Në videon pak sekondëshe shihet një luan, më pas Luana dhe rreth saj shfaqet një zemër. "Zemërluana" do të mbajë titullin emisioni, por se çfarë formati do jetë mbetet për tu zbuluar.

"Mezi po pres të ritakohem me ju o ZEMER LUANA -t e mi", shkruan moderatorja.

View this post on Instagram

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)