Transmetuar më 22-09-2022, 10:51

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin. Një motor u përplas me një furgon e për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe grupi hetimor.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.