Transmetuar më 21-09-2022, 18:40

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte 22: përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni: çdo gjë ka kohën e vet dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në dashuri përpiquni të mos nxitoni, mos u sulni të hidhni hapa të nxituar: gjithçka duhet menaxhuar duke pasur gjërat nën kontroll. Në punë mundësitë nuk mungojnë, por ndjeni se dikush ka gabuar me ju!

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: Mundohuni të takoni njerëz të rinj, me të lindurit e shenjës së Luanit lidhja mund të jetë e veçantë. Për disa të tjerë, nëse keni nevojë të sqaroni diçka, përpiquni ta bëni pas datës 29 të muajit. Në punë jeni duke pritur për një lajm të mirë: yjet janë në anën tuaj!

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri jeni pak nervoz dhe keni nevojë të qartësoni zemrën. Në punë gjithçka ka ndryshuar dhe nuk jeni më të sigurt: kjo po ju frikëson!

Horoskopi i Luanit Paolo Fox: Situata astrologjike është interesante në dashuri, Hëna është me ju. Në punë, gjithçka varet nga ju dhe vullneti juaj: kënaqësia nuk do të mungojë!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Në dashuri jeni paksa në krizë, por së shpejti gjithçka do të qartësohet: por ju, duhet të ruani qetësinë. Në punë ju duhen disa burime financiare për të zhvilluar projekte!

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Dita në dashuri premton për mirë dhe së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje shumë të rëndësishme. Në punë, përpiquni të punoni më shumë, të studioni si funksionojnë gjërat dhe të krijoni marrëdhënie të reja. Në fund, bëni dhe përzgjedhje!

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Në dashuri po vini në dyshim ndjenjat tuaja dhe po testoni partnerin/en: ju pëlqen të ngacmoni, të provokoni. Në punë keni nevojë për liri: tensionet nuk mungojnë, përpiquni të mbani nën kontroll shpenzimet!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Venusi do të jetë kundër për disa orë, por në dashuri pak nga pak do të zgjidhen të gjitha keqkuptimet. Në punë do ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme, por kënaqësitë nuk mungojnë!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Dita e enjte në dashuri është premtuese dhe sidomos mes të shtunës dhe të dielës qielli do t’ju buzëqeshë. Në punë nuk mund të thuash gjithmonë po: nëse diçka nuk të pëlqen, duhet ta refuzosh.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri përpiquni të lini keqkuptimet: duhet të ecni përpara dhe të ndiqni zemrën tuaj. Në punë tani do të mund të thoni mjaft!: nuk e duroni dot më një situatë!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Në dashuri përpiquni të sqaroheni me gjysmën tjetër. Në punë keni shumë angazhime për të përfunduar dhe pasdite lodhja do të ndihet! /noa.al

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd