Transmetuar më 20-09-2022, 09:06

GREQI- I njohur në Greqi si ish-lojtar i show-t Survivor, Panos Argianidis, kërcënon se do hidhet nga pallati.

Mediat raportojnë se ai ndodhet në një pallat dhe kërcënon të vrasë veten.

Ish -lojtari i Survivor, i cili u bë i famshëm si menaxher ragbi, po qëndron me orë të tëra në pallat duke kërcënuar se do hidhet.

Sipas informacioneve, Panos Argianidis punon si oficer i sigurisë së godinës.

Familja e tij, dy negociatorë dhe policia janë në vendin e ngjarjes.