Transmetuar më 19-09-2022, 23:19

Tiranë-  Ka nisur  mbrëmjen e sotme “Dance With Me” në Tv Klan. Juria e spektaklit përbëhet nga Ermal Mamaqi, Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa.

Ndërkohë një ndër konkurrentet është Arbnora Ademaj, të cilën Ermali e komplimentoi për pamjen.

“Deri tani Arbnora është një nga gratë më të bukura shqiptare pas gruas time”, tha ai, deklaratë e cila u prit me duatrokitje nga publiku.