Transmetuar më 18-09-2022, 23:35

Një tjetër ndarje në showbizin shqiptar. Prezantuesi i njohur Robert Bojaj dhe bashkëshortja e tij Getoarbë Mulliqi janë ndarë pas shumë vitesh bashkë.

"Prive" raporton se Roberti dhe Getoarba i kanë dhënë fund.

Indikacionet e para janë pikasur në rrjete sociale ku kanë hequr gjurmët e njëri-tjetrit.

Arsyet nuk dihen ende.

Ish-çifti janë prindër të një vajze.