Transmetuar më 28-08-2022, 18:42

Tiranë- Për javën që vjen pritet mot i paqëndrueshëm

Gjatë gjithë javës parashikohen reshje shiu pothuaj çdo ditë në zona të ndryshme.

Ndërkohë që pritet të ketë një rënie të lehtë të temperaturave sa i përket vlerave maksimale.

Dita e martë dhe e mërkurë pritet të ketë sasi më të madhe reshjesh në vend.

Ditë të tjera ka alternime dielli, vransira dhe shiu.