Transmetuar më 04-08-2022, 23:31

Kosovë- Aksident me pasojë vdekjen e një personi në Kosovë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në në Bogë të Pejës.

Një person është përplasur nga një kamioni që po transportonte beton, dhe për pasojë nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të mara. Trupi i pajetë, me urdhër të prokurorit, është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.