Transmetuar më 20-07-2022, 18:17

Ia premtoi në BBV, Monika Lubonja, realizon ëndërrën dhe fluturon me ‘pilotin e zemrës’.

Pasi veprimi i pilotit mori vëmendjen e publikut, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda realizuan projektin muzikor "Piloti i zemrës" dedikuar Monikës.

Për të gjithë ju që keni menduar se historia e pilotit me Monikën u mbyll thjesht me një takim pas daljes së saj nga Big Brother Vip, e keni gabim sepse ka edhe më shumë se kaq.

Piloti Arbër Xhaja ka njoftuar se ka ralizuar fluturimin e tij me parashutë dhe shoqëruesja është pikërisht Monika Lubonja.