Transmetuar më 26-06-2022, 14:15

Spanjë – Pushime të ‘çmendura’ për Ronaldon dhe familjen e tij.

Ylli i futbollit po shijojnë disa ditë pushimi në Mallorca të Spanjës.

Këto ditë, portugezi ka rënë në sy për relaksin dhe lumturinë familjare, por edhe për tekat dhe kostot ekstravagante të këtyre pushimeve.

Sipas mediave spanjolle, kostoja i kalon 8 milionë paund.

Por e gjithë sakrifica e një viti ia vlen.

Ndiqni videon për të parë jetën e familjes Ronaldo në Mallorca: