Transmetuar më 21-06-2022, 08:22

Përmet- Gjendet i mbytur në lumë trupi i burri.

Ngjarja ka ndodhur në Përmet.

Në rrjedhën e lumit Vjosa është gjetur trupi i pajetë i Agim Pelushi 55 vjeç.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe grupi hetimor.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes ndonëse paraprakisht dyshohet për vetmbytje.

Mësohet se 55 vjeçari ishte emigrant në Greqi dhe u divorcua pak ditë më parë./noa.al