Transmetuar më 12-06-2022, 13:16

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: Kjo e hënë është një ditë që fillon patjetër me këmbë të mbarë, shijoni të dielën. Puna do të përmirësohet, por duke nisur nga java e ardhshme.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Ka pak tension në ajër rrotull jush, përpiquni ta ulni atë. Në punë gjërat duket të shkojnë mirë, kolegët ju vlerësojnë dhe ju respektojnë, ju jeni një udhërrëfyes për ta.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Ndjenjat janë paksa të turbullta në këtë periudhë, ju takon juve të jeni më të kthjellët. Stresi i akumuluar do të ndihet duke filluar nga java e ardhshme.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Një tjetër ditë me humor të mirë, e pra, si do ta bëni të lumtur partnerin/en tuaj? Puna vazhdon në mënyrë lineare, pa pengesa të veçanta.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Yjet nuk ju buzëqeshin plotësisht, ju mbështeteni tek instinkti. Punoni më pak dhe kushtojini më shumë vëmendje dietës suaj të ushqimit të përditshëm.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Dashuria nuk është ende në horizont, por fakti është se mund të keni takime të veçanta. Pak nervozizëm në zyrë duke nisur nga kjo javë e re.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Si të bëni nëse miqësia ngatërrohet me dashurinë? Merrini të dyja në konsideratë, por në fund, vetëm një mund të jetë zgjedhja juaj. Puna do të bëhet interesante, por jo tani, në fund të muajit.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Ndoshta pasditen e kësaj të hëne 13 do të ketë tension, por do të jetë i përkohshëm. Mundësi karriere për punonjësit, gjatë fillimit të kësaj vere që ka nisur.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Emocionet ju duken shumë kot, jeni të plogësht, ndoshta kjo vjen sepse nuk keni njerëzit e duhur përreth. Për të vetëpunësuarit, një lajm i mirë në horizont.

Horoskopi Paul Fox Bricjapi: Partneri juaj kërkon më shumë, ndoshta duhet të rishikoni marrëdhënien tuaj. Java e ardhshme do të jetë e ngarkuar në punë, pushoni sa të mundni këtë fillimjavë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Ndjenjat dhe emocionet negative duhen trajtuar vetëm me dashuri dhe poezi. Një nisje nga e para ju pret në punë në javët në vijim.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Keni ende një pyetje që ju mundon, por ju keni durim dhe dini si të prisni. Puna po ecën më mirë se sa pritej. /noa.al

Kush është Paolo Fox

Paolo Fox, pseudonimi i Paolo Volpi (lindur në Romë, Itali, më 5 shkurt 1961), është një astrolog, personalitet televiziv dhe publicist italian. Që nga vitet nëntëdhjetë Paolo Fox është marrë me astrologji, duke publikuar horoskopin e tij në transmetimet televizive të Rai. Tani ato publikohen ekskluzivisht në revistën e printuar DiPiù dhe noa.al jua sjell të përkthyer rregullisht.