Transmetuar më 03-06-2022, 15:20

Horoskopi i Paolo Fox për të lindurit e shenjës së Dashit, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Çiftet që aspirojnë projekte të mëdha familjare mund të marrin frymë lirisht. Në punë mendoni se keni dhënë shumë, por ka ende shumë për të bërë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: zemrat e vetmuara duhet të përfitojnë nga kjo ditë e shtunë që të mund të rikuperojnë situatën e tyre. Periudha është e mirë, por mbani mend se Saturni është gjithmonë pas dere.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: një fundjavë që ju fton të dashuroni në mënyrë të shfrenuar, në aksion të plotë emocional. Muaji prill ishte i vështirë, gjërat tani e tutje do të përmirësohen.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: fundjavë shumë interesante për ata që kërkojnë një dashuri të re. Në punë, koha më e mirë për të garantuar sigurinë e vendit të punës.

Horoskopi Paolo Fox Luani: nëse çiftet nuk shkojnë ose nuk vazhdojnë lidhjen si më parë, duhet të reflektoni se ku çalon dhe çfarë duhet të bëni. Mos bëni gabime në punë nëse jeni duke punuar në projekte të mëdha.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: ja një ditë tjetër e rëndësishme, por ka pak tension përreth. Projektet e punuara nga këtu deri në fund të verës janë të gjitha të rëndësishme dhe kërkojnë vëmendje.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: ka mundësi që dikush t’ju zemërojë, ju lutemi ruani qetësinë. Një ditë vërtet e ngarkuar në punë nuk ju lejon të shpikni shumë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: sot Hëna disonante ju fton të jetoni fundjavën me qetësi. Me siguri nuk do të jeni në gjendje të bëni shumë këto ditë në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Shigjetari: një ditë shumë e veçantë kjo e shtunë, ndjesi të papritura janë afër. Në punë është e rëndësishme të mendoni me pozitivet për gjërat, jepini dhe një shans vetes për të përmirësuar pozicionin tuaj.

Horoskopi i Bricjapit nga Paolo Fox: një ditë shumë pozitive për të folur për dashurinë, është kjo e shtunë 4 qershor. Situata e përgjithshme duket të ketë përmirësim të qartë në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: një e shtunë që mund të çojë në disa divergjenca në marrëdhëniet intime në çift. Të gjitha situatat e reja profesionale po ecin me ritme të ngadalta, por mos u dekurajoni.

Horoskopi Paolo Fox Peshqit: Mos i nënvlerësoni kompromiset në sferën e dashurisë, Afërdita është në mes të shenjës suaj. Ka pak tension në punë, duhet pranuar dhe përballur. /noa.al