Transmetuar më 28-05-2022, 08:26

TIRANË- Edhe mes stilistëve vihet re ambicia profesionale.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Style Style’ Niko Komani u shpreh se nuk i intereson e se donte që të kopjonte.

Niko në një postim tijin nuk e kishte bërë tag Elisjanën dhe kjo siç dukej e kishte mërzitur shumë konkurrenten nga Shkodra.

Por Niko tha se është sqaruar çdo gjë. ‘Pse nuk e kishe bërë tag Elisjanën?-e pyeti Kiara.

“Është si ajo gjëja. Pse e ke kopjuar veshjen e Pedros. Më donte trapi ta kopjoja”- tha Niko.