Transmetuar më 23-02-2022, 07:59

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, ka publikuar pamjet e para me binjakët e saj.

Foto u shfaq në llogarinë e saj në Instagram dhe ishte e para pasi ajo u bë nënë.

Genta dhe partneri i saj Usta janë prindër të vajzë dhe djalit të quajtur Ivy dhe Icon Blue.

’Ata janë këtu foshnjat tona, edhe më të përsosura nga sa mund ta imagjinonim’, ka shkruar ajo poshtë fotografisë të cilën e postoi ditën e kaluar.