Transmetuar më 20-01-2022, 17:51

Përleshje me thika në qytzetin e Pejës.

Një person ka humbur jetën pas një përleshje me thika mes dy personave. Ndërkohë tjetri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka konfirmuar se përleshja mes dy personave ndodhi sot pasdite rreth orës 14:45.

Ende nuk bëhen të ditur identitetet e tyre.

Gjithashtu nuk dihen motivet e këtij konflikti.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave.