Transmetuar më 16-01-2022, 21:25

Nga Austria po udhëtonte drejt vendlindjes në Kosovë. Por jeta u këut në mes pë djalin nga Peja.

Ai humbi jetën sot në një aksident me makinë në Hungari.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët e të ndjerit Liridon Mustafa.

Liridoni jetonte prej vitesh në Graz të Austrisë. Lumturinë e tij për ardhjen në Kosovë nuk e kishte fshehur as në rrjetet sociale pasi ai pak orë më parë, më sakt teksa ishte duke udhëtuar, kishte postuar video dhe fotografi në profilin dhe "storyt" në Facebook.