Transmetuar më 29-12-2021, 16:48

Qëllohet me thikë në mes të sheshit një person në Prishtinë

Burime për Noa.al informojnë se ngjarja ka ndodhur në sheshin “Zahir Pajaziti”,.

Në foto shihet një person i shtrirë në tokë, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe Policia e dhe ambulanca.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje dhe gjithashtu gjendja e të plagosurit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e së vërtetës.

Foto (kujdes pamje të rënda)