Transmetuar më 26-12-2021, 21:50

Një aksident tragjik ndodhi në fshatin Zajm të Klinës.

Nga ky aksident humbën jetën një fëmijë dhe një i rritur.

“Dy persona kanë vdekur në aksidentin në fshatin Zajm të Klinës. Bëhet fjalë për një të rritur dhe një fëmijë”, tha zëdhënësi i policisë.

Në vendin e ngjarjes shkuan policia dhe grupi hetimor për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Siç shihet nga pamjet, përplasja ka qenë fatale: