Transmetuar më 25-11-2021, 11:43

Aktori i njohur Florian Binaj ka shpërthyer ndaj qeverisë shqiptare.

Kjo pasi Maqedonia e Veriut, Kosova dhe Bullgaria shpallën ditën e djeshme ditë zie në nder të viktimave të tragjedisë së ndodhur një ditë më parë në Bullgari, ku humbën jetën 46 persona, pasi autobusi me të cilin po udhëtonin, u rrokullis dhe mori flakë.

Shqipëria jo! Për këtë mosreagim të vendit ka pasur komente të shumta në rrjet. Mes tyre dhe aktori i humorit Florian Binaj i cili ka thënë:

“Jo për gjo po, kur u dogj Notre Damë në Francë u bo nami! Apo jeni të zënë me open balkazan”.