Transmetuar më 01-10-2021, 18:20

Florian Marku kthehet si kampion në Tiranë. Ai na bëri krenar pak ditë më parë duke mposhtur në kategorinë IBF, ukrainiasin, Maxim Prodan.

Boksieri ka shpërndarë një video në rrjetet sociale duke udhëtuar me Ferrari në rrugët e Tiranës, teksa në sfond dëgjohet muzika e Noizy-t, “Jena Mbretër”.

Marku dhe Noizy janë miq të vjetër. Noizy e ka mbështur edhe me një këngë të dedikuar para se të ndeshje me boksierin ukrainas, Maxim Prodan. Vetë Noizy ka pasur një eksperiencë si boksier.

https://www.facebook.com/markuflorian.1/videos/1011766086344284/