Transmetuar më 04-09-2021, 15:46

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, gjatë këtyre ditëve do të jetë në Itali.

Ajo shkoi atje për promovimin e koleksionit më të ri nga “Dolce dhe Gabanna”, teksa pas përfundimit të eventit, duket se ka gjetur më në fund pak kohë për pushime me të dashurin e saj.

Rexha i ka mbajtur vazhdimisht të azhurnuar fansat për momentet e këndshme që po shijon atje, duke publikuar fotografi dhe video gjatë pushimeve që po i shijon në jahtin luksoz birgjeve të Italisë.

Duke qenë gjithnjë e çiltër me fansat e saj, 32-vjeçarja nuk heziton që të ndajë me ndjekësit edhe imazhe të linjave të saj trupore apo paraqitjeve të ekspozuara.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “The Way I Are” ndau me ndjekësit e saj në InstaStory një video, ku shfaqte të pasmet e saj atraktive, teksa ndodhej në jahtë.

Me gjithë kilogramët e tepërt dhe strijat në trup, Bebe Rexha nuk nguron t’ua tregojë fansave dukjen e saj natyrale, duke thënë se të pranuarit veten ashtu siç është, e bën të ndjehet më mirë.

Ajo shpesh ka bërë paraqitje të tilla dhe pavarësisht kritikave për madhësinë e saj, Rexha vazhdon të tregojë me krenarin trupin e saj të kolmë.