Transmetuar më 21-07-2021, 15:25

U bënë akoma më të famshëm nga ishin pas Euro 2020. Yjet e Italisë kanë nisur pushimet në bregdet.

Pasi “Euro” zbarkoi në Romë, futbollistët dhe partneret e tyre modele po shijojnë disa ditë pushime.

Lojtarët kryesisht janë zhvendosur nëpër bregdete, si brenda dhe jashtë vendit dhe po pushojnë pak para nisjes së sezonit të ri.

Immobile, Isnigne, Verrati janë me pushime në Ibiza. Chiesa ka preferuar fshatin e Portofinos, ndërsa Chiellini, Bonucci, Donnarumma dhe Locatelli Sardenjën.

“Paparazët” nuk kanë ‘kursyer’ kampionët e Europës, e i kanë fotografuar edhe në momente intime me partneret. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.