Transmetuar më 22-05-2021, 17:33

E ëma e zv.kryeministrit të vendit, Erion Braçe, ka sot ditëlindjen.

Ka qenë vetë Braçe që përmes një postimi në Facebook, i përqafuar me nënën e tij, Pranverën, i ka uruar asaj përvjetorin e ditëlindjes.

“55/100”

“Si thua, është tamam kështu?!”

“Për mua pooo dhe sa i lumtur jam

që të kam!”, shkroi Braçe krahas fotos me nënë e tij, në përvjetorin e lindjes së saj./a.m/ NOA.al