VIDEO/ Grushte dhe shkulje flokësh, rrihen keq adoleshentet në Tiranë
Transmetuar më 08-05-2021, 20:32

Dy vajza adoleshente janë përfshirë në sherr me njëra-tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në mes të rrugës, në afërsi të shkollës 9-vjeçare Musine Kokalari në Tiranë.

Siç shihet nga videoja e siguruar nga “JOQ”, vajzat qëllojnë njëra-tjetrën me grushte dhe kapen nga flokët.

Ndërkohë nuk dihet shkaku i këtij sherri mes vajzave.

Më poshtë pamjet:/noa.al/