Transmetuar më 08-05-2021, 12:51

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu, pas fushatës së ngjeshur ka gjetur kohë t’i përkushtohet edhe familjes.

Ai rreth një muaj më parë është bërë baba për herë të parë.

Duket se këtë fundjavë Balliu ka vendosur ta kalojë larg politikës, me familjen dhe djalin e tij të vogël, Oliver.

Ish-deputeti ka postuar një foto ku shihet i ulur në një sot me djalin në krahë.

“Të dashur miq. Unë dhe Oliver ju urojmë fundjavë të bukur,” shkruan ai në postimin e tij.

/a.m/NOA.al