Video/ Mësuesi i Fizikës harron kamerën ndezur gjatë mësimit online, dhuron skena të ‘nxehta’ për nxënësit
Transmetuar më 30-04-2021, 15:28

Nxënësit e shkollës së mesme Katolike në Kolumbi u bënë pjesë e një situate të pazakontë.

Mësuesi i tyre i Fizikës, gjatë kohës që mësimi zhvillohej online, harroi që kamerat e tij ishte të ndezura.

Ai për këtë arsye ka dhuruar “shfaqje” të turpshme.

Sipas Daily Mail, mësuesi u filmua në momente “të nxehta” me bashkëshorten.

Pamjet e mësuesit që u pa teksa puthte të shoqen u bënë shumë shpejt virale në internet.

Një student dëgjohet të thotë ‘O Zot’, nga pamjet “hot” të mësuesit të fizikës.

Mësuesi i identifikuar si Ruben Dario, pas videos që u përhap në rrjetet sociale e ka pranuar incidentin dhe ka kërkuar falje publike.  /a.m/NOA.al