E veshur me fustan të bardhë, nusja në Kavajë shkon të votojë përpara dasmës
Transmetuar më 25-04-2021, 11:58

Mund të duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Një nuse në Kavajë ka shkuar në qendrën e votimit përpara dasmës.

E veshur si nuse, vajza e re ka hedhur votën në kutinë e votimit dhe nuk ka nguruar të bëjë disa foto si kujtim në këtë të shënuar jo vetëm për të, por për të gjithë shqiptarët.

Kujtojmë që procesi i votimit në Shqipëri ka tashmë rreth pesë orë që ka filluar dhe deri tani janë paraqitur vetëm problematika të vogla. /S.H /NOA.al